Полтавська область, Кременчуцький район

Нова громадська організація в Глобине

Дата: 30.08.2019 16:16

30 серпня 2019 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулося перше зібрання членів громадської організації «Квітка надії»,  після офіційної державної реєстрації громадського об’єднання.

З цією подією присутніх на заході привітала секретар ради Світлана Лазаренко, яка відмітила, що факт створення такої організації свідчить про  те, що на Глобинщині відбулася культурна подія, яка свідчить про зростання потреб жителів у кращому задоволенні своїх духовних запитів та культурних потреб,   побажала учасникам зборів  творчих успіхів і   висловила сподівання, що громадське об’єднання сприятиме подальшому зростанню їх майстерності.

Літератори, краєзнавці, народні умільці з Глобинської громади та сіл  Глобинського району обговорили творчі плани та вирішили ряд організаційних питань.