Вітання з Днем підприємця

Дата: 31.08.2019 11:18

Шановні підприємці Глобинської Громади! За багаторічною традицією у першу неділю вересня в Україні святкують День підприємця!

Щиро вітаю всіх підприємців Глобинської громади з професійним святом! Надсилаю слова вдячності людям, які своєю енергією, ініціативністю зуміли організувати власну справу, втілили в життя нові ідеї та проекти, невтомна праця яких сприяє розвитку нашої Громади.

Підприємці Громади освоїли торгівлю, побутове обслуговування, будівництво, деякі інші галузі економіки, але ще багато нових напрямків підприємницької діяльності потребує реалізації .

У цей святковий день бажаю всім вам невичерпної енергії, натхнення в роботі, здійснення планів і задумів, процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

Глобинський міський голова Станіслав Джусь