Краще запобігти, ніж ліквідовувати

Дата: 10.09.2019 13:37

Фото без описуЗ початку року має місце збільшення кількості пожеж на території Глобинського району. Сталося 45 пожеж, в одній з яких загинула 1 особа. Сума збитків склала понад 4 млн. грн. Найбільша кількість пожеж сталася в житловому секторі, проте має місце ріст кількості пожеж на відкритих територіях. Так, на території Глобинської міської ради сталося 4 пожежі; Землянківська сільська рада – 4; Івановоселищенська сільська рада  – 3; Пустовійтівська сільська рада – 1; Петрівська сільська рада – 1; Обізнівська сільська рада – 1; Федорівська сільська рада – 1.

Протягом 7-8 вересня черговим караулом частини ДПРП-6 м. Глобине спільно з Глобинською місцевою пожежною охороною здійснено виїзди на 4 пожежі; 1 пожежу ліквідовано силами Градизької місцевої пожежної охорони.

Шановні громадяни, дотримуйтесь вимог пожежної безпеки та  завжди пам’ятайте про можливі наслідки і відповідальність перед законом!