Дата: 16.09.2019 10:13

Керуючись п.8 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликаю 52   сесію Глобинської міської ради І скликання  26 вересня  2019  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради. На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської  міської  ради в господарське відання КП «Глобинське» обладнання.
  2. Про передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської  міської  ради в господарське відання КП «Глобинське» каналізаційного насосу.
  3. Про передачу в повне господарське відання  КП «Глобинське» сміттєвоза  придбаного виконавчим комітетом  Глобинської міської ради.
  4. Про упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.
  5. Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням 24 сесії Глобинської міської ради І скликання від 20.09.2017 №871.
  6. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік.
  7. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  8. Земеньні питання