Долучаймось до формування бюджету Полтавської області

Дата: 19.09.2019 08:21

Фото без описуШановні друзі!  Ви можете персонально долучитися до формування бюджету Полтавської області на 2020 рік; віддати свій голос за проекти бюджету участі, які написали  та запропонували Вам на розгляд жителі нашого краю; проявити своє бачення на подальший розвиток Полтавщини.

Всі  205 проектів - цікаві, бо їх ТВОРИЛИ активні особистості, які не лише щиро прагнуть змін на краще, а намагаються їх наближати. Автори проектів запрошують ініціативних мешканців Полтавської області активно долучитися до  Бюджеті участі 2020. Кожен, хто має паспорт і проживає в Полтавській області може віддати свій голос за три проекти.
Початок голосування 14.09.2019. Протягом наступних 16 днів згадайте, що на
ВАШ голос сподіваються діти, любителі довкілля і всі, хто цінує життя.

ТІЛЬКИ НАШІ ГОЛОСИ ОБИРАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦЯ

Унікальна можливість для всіх! За лічені хвилини Ви можете прийняти рішення про фінансування вагомих проектів  для наших жителів, пройти тест на згуртованість та творення змін на краще. Незважаючи на сучасний технологічний прогрес ще ніхто не зміг за декілька хвилин облаштувати спортивний майданчик, звести сцену або  скеледром, чи реконструювати водогін ...., а "бюджет участі" надає  такий шанс громадам, що вболівають за розвиток своїх територій!

Один із поданих проектів –

«Відкрита сцена в с. Яроші Глобинського району».
Номер: 120.
Категорія: Культура та освіта.

Проголосувати можна онлайн (авторизація через Приватбанк та інші банки або через електронний ключ).

Жителі села Яроші сподіваються на активну підтримку.