Творча зустріч

Дата: 26.09.2019 14:13

Поезія та музика варті того, щоб бути постійними супутниками в житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.

У Глобинському міському будинку культури ім.І.Франка відбулась творча зустріч з членами місцевої громадсько-мистецької організації «Квітка натхнення».  Це місцеві творчі люди: Лілія Білоус, Ростислава Романюк, Валентина Циган, Галина Пустовар, Роза Окань. Гості читали  власні вірші на осінню тематику. А потім усі разом поринули у світ поезії Ліни Костенко, вірші якої сповнені любові до людей. На творчих посиденьках знайшли час для конкурсів і розваг. А свої досягнення продемонстрували дитячий хореографічний колектив «Мінорки» (керівник Віра Дударь) та самодіяльний фольклорний гурт «Щаслива доля».

Діти й дорослі раділи спілкуванню, бажали один одному натхнення, творчих успіхів, вдячних слухачів та глядачів.