Перші кроки до бібліотеки

Дата: 26.09.2019 14:18

Розмаїття нових, цікавих та яскравих книг, газет та журналів - не новинка для бібліотек Глобинської ОТГ. Тепер працівники читалень запаслися терпінням і постійно намагаються знаходити підхід та правильну мотивацію для відвідувачів, бо ж не секрет, що інформаційними лідерами зараз є телебачення та мережа  Internet.

Бібліотекар Глобинської міської бібліотеки Інна Дзюба (вул.Промислова,11а) запросила на гостини дошкільнят із ДНЗ №4 «Зірочка». Малюки познайомилися з правилами поведінки у бібліотеці, з правилами поводження з книгами, переглянули новинки дитячої літератури та спробували самостійно обрати книги для читання.