Літературно-мистецька зустріч

Дата: 27.09.2019 13:17

З нагоди 76-ої річниці  визволення міста Глобине від фашистських загарбників в міській бібліотеці по вул. Гагаріна провели літературну годину «В ті далекі вересневі дні», почесними гостями якої стали представники громадсько-мистецької організації «Квітка натхнення» Лілія Білоус, Ніна Полівко, Валентина Ярошенко та Марія Ковтун.

З історичною довідкою про визволення Глобиного виступила завідуюча бібліотекою Раїса Погода. А потім глобинські поетеси читали власні твори, де кожен вірш - сповідь автора, незабутній епізод із життя. Приємним подарунком для відвідувачів стало музичне оформлення заходу, яке підготувала Зоя Назаренко за участі Марії Ковтун та Насті Назаренко.

І гості, і відвідувачі бібліотеки дякували за прекрасні хвилини спілкування, за поезію, що дає живильну силу всім, хто береже її в серці.