30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення

Дата: 30.09.2019 16:17

За дорученням Глобинського міського голови Станіслава Джуся, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Глобинської міської ради Валентина Завезіон та начальник відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради Людмила Норенко, відвідали  прийомну родину та сім'ю, яка усиновила дитину, позбавлену батьківського піклування, що проживають на території Глобинської громади. Працівники виконавчого комітету щиро дякували батькам за турботу та любов до  дітей, що залишилися без батьківської опіки.  Відзначили їх великий особистий вклад у вихованні дітей, багаторічну важку працю, терпіння, небайдужість до дитячих доль. Сім'ям вручили подарунки.