ХІХ Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра»

Дата: 02.10.2019 15:51

Враховуючи важливість теми виховання, навчання та працевлаштування молоді, Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати планує в період з 16 по 18 жовтня 2019 року провести у Міському Палаці культури (м. Кременчук) ХІХ Міжрегіональну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра».

Виставка є профорієнтаційним заходом в галузі освітніх послуг.  Учасники виставки мають можливість продемонструвати свої досягнення, обмінятися досвідом з колегами, познайомитися із сучасними інформаційними технологіями в освітньому процесі, а також встановити нові партнерські зв’язки.

Цільова аудиторія виставки: випускники шкіл, ПТУ, студенти та батьки, а також усі інші, бажаючі отримати додаткову освіту та підвищити кваліфікацію.

Запрошуємо бажаючих відвідати виставку у дні її роботи:

16 жовтня – 11:00 -16:00

17 жовтня – 10:00 - 16:00