Колектив виконавчого комітету міської ради відвідав Глобинський цукровий завод

Дата: 03.10.2019 16:36

3 жовтня колектив виконавчого комітету міської ради на запрошення директора Глобинського цукрового заводу, депутата міської ради Юрія Мацака відвідав підприємство, що є одним з найбільш ефективних та найкращих в Україні у галузі цукроваріння.

Юрій Іванович ознайомив гостей з історією підприємства, яке було збудоване ще у 1911 році, основними етапами та процесами виробництва цукру. Загалом на підприємстві більшість технологічних процесів комп’ютеризовані, а людський фактор зведений до мінімуму.  Основне керівництво технологічними процесами здійснюється через єдиний центральний пункт керування.

Працівники виконавчого комітету мали змогу посмакувати продукцією, оглянути оснащений сучасним обладнанням медпункт та родзинку підприємства – соляну кімнату. Адже турбота про працівників - одна з головних цілей підприємства.