Вітання міського голови Станіслава Джуся до Дня педагогічного працівника

Дата: 04.10.2019 14:54

Дорогі вчителі, вихователі! Традиційно на початку жовтня в Україні вшановують представників однієї з найблагородніших професій людства – педагогічних працівників. Вчительська місія складана і почесна – вести своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян.

Щира дяка вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Сердечно бажаю, щоб ваше міцне здоров’я стало підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок став шедевром педагогічної майстерності. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людське тепло та любов.

З повагою,

Глобинський міський голова                                         Станіслав ДЖУСЬ