Козацька слава вічно жива

Дата: 15.10.2019 16:01

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України у міському будинку культури ім.І.Франка організували святкову програму «Козацька слава вічно жива».

З метою патріотичного виховання та знайомства з героями України відбулася зворушлива зустріч дітей та дорослих з воїнами Збройних сил України - військовим капеланом Євгенієм Пономаренком та захисником донецького аеропорту, бійцем 95-ої аеромобільної бригади Анатолієм Ткаченком. Хлопці поділилися спогадами, відповіли на нескінченну низку питань та вкотре показали, що не тільки словами можна любити Батьківщину, але й власними вчинками доводити це.

Окрасою святкового заходу були хореографічні колективи  «Флорес» та «Мінорки» (художній керівник Віра Дударь), фольклорний гурт БК ім.І.Франка «Щаслива доля».