Про розгляд електронної петиції

Дата: 21.10.2019 11:24

Відповідно до Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням 41 сесії Глобинської міської ради першого скликання від 15 листопада 2018 року №1569, електронну петицію "Про встановлення лежачих поліцейських біля пішохідних переходів шкіл громади" розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та благоустрою.

Рішенням комісії начальнику відділу розвитку житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Пономарьову С.Б. рекомендовано забезпечити розроблення схем організації дорожнього руху з урахуванням встановлення пристроїв примусового зниження швидкості транспортних засобів біля закладів освіти у відповідності до діючих норм (Глобинська ЗОШ І-ІІ ступенів №3, Глобинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4, Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) та погодити схеми у встановленому законом порядку з органами Національної поліції; при формуванні бюджету міської громади на 2020 рік розглянути можливість для фінансування видатків на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості транспортних засобів біля вищевказаних закладів.