УВАГА ВСІМ! ПЕРЕВІРКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ!

Дата: 22.10.2019 10:06

Шановні жителі Глобинської міської об’єднаної територіальної громади! Виконавчий комітет Глобинської міської ради  попереджає, що 23 жовтня 2019 року у час з 9.45 до 10.45, згідно наказу керівника Фото без описуПолтавської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ – голови обласної державної адміністрації від 23.09.2019 року №10,  буде проведено комплексну перевірку технічного стану діючої автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту області (з передачею відповідних команд та включенням електросирен).

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканцям громади потрібно зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета перевірки - визначення працездатності районної та обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.