Відтворення історичної картини

Дата: 28.10.2019 15:17

"А в дворі вищого початкового училища був комплекс тренажерів для всіх - турнік, кільця, штанги, драбинка" - наголошував Борис Лісовицький (уродженець села Пироги, дослідник історії свого краю) в своїх унікальних "Спогадах Пирогівчанина", подаючи опис навчального закладу станом на 1913 рік. Сьогодні ми бачимо як відновилася історична картина. І тому, особлива подяка депутату обласної ради Інні Авраменко, що пройнялася, підтримала, подала руку назустріч бажанням, сподіванням та мріям (фінансування придбання та установки спортивного обладнання відбулося з бюджету Полтавської обласної ради, за її поданням, як депутата обласної ради).

Жадана подія сталася наприкінці жовтня 2019 року, коли в центрі населеного пункту фахівці змонтували спортивний комплекс, що складається  з 10  вуличних тренажерів:  «Жим від грудей – Верхня тяга», «Жим ногами горизонтальний», «Повітряний ходок», «Орбітрек», «Прес з упором на руки», «Гіперекстензія», «Гребний тренажер», «Турнік-бруси», тренажеру  для м’язів плечового поясу  та спортивного комплексу «Воркаут».  Спробувати свою вправність на новому спортивному обладнанні   поспішали і  діти, і дорослі,  висловлюючи  вдячність, захоплення  і бажання   займатися фізичним гартом.

Староста Пирогівського старостинського округу    Тамара Кір'ян