ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ГЛОБИНЕ З МІНІ ФУТБОЛУ

Дата: 05.11.2019 05:09

Майже чотири місяці численні вболівальники мали змогу спостерігати захопливу боротьбу футбольних команд за кубок Глобинського міського голови. Змагання проходили у місті Глобине на спортивному майданчику із штучним покриттям на території Глобинської гімназії № 1 ім.В.Є. Курченка. 2 листопада відбулися фінальні ігри і за двоколовою системою визначали переможця та призерів першого чемпіонату міста з міні футболу. Переможцем турніру стала команда Глобинського м’ясокомбінату – МСК.

В турнірі взяли участь шість колективів міста та наші гості «Колос» (Пуствійтове) та «Агро-світ» (Петрівка). Організацію заходу та фінансову підтримку забезпечив відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Нагадаємо, що навесні цього року в місті Глобине відкрито спортивний майданчик із штучним покриттям для занять міні футболу. І відтоді він майже ніколи не пустує. Адже тепер у жителів міста та громади відкрились нові можливості для проведення змістовного дозвілля, вдосконалення спортивної майстерності та активного відпочинку. Саме таким видом дозвілля для жителів громади став кубок Глобинського міського Голови з міні футболу. Адже основним завданням  організаторів було створення умов та залучення до активних зайнять фізичною культурою і спортом  жителів громади, юнаків та  молоді,  підвищення спортивної майстерності   учасників, виявлення кращих гравців та команд, зміцнення дружніх стосунків між  виробничими колективами  та об’єднаннями громади.

За декілька турів до закінчення чемпіонату визначилась трійка лідерів.  Інтрига в боротьбі за медалі зберігалась до кінця чемпіонату. Доля першого місця фактично визначалась в передостанньому турі в двобої між лідерами турніру колективами – «Арніка»  і  МСК (команда Глобинського м’ясокомбінату). В драматичному двобої  перемогу здобула «Арніка»  з рахунком 1:0. Таким чином, першим в історії чемпіоном міста з міні футболу став колектив групи компаній «Арніка» (керівник команди Олександр Овчинський), друге місце виборола команда МСК (керівник Валерій Колесник), третє  команда «Кордубанове» (керівник Віталій Сас). Переможець отримав почесний кубок, а також гамоти та медалі, призери отримали медалі та почесні грамоти за друге та третє місця.

Призи та грамоти в окремих номінаціях отримали також кращі гравці чемпіонату:

Лисенко Віктор  «Арніка» - кращий гравець чемпіонату;

Голубничий Владислав «Кордубанове» та Артеменко Олексій «Аматор» - кращі бомбардири;

Клименко Іван   «МСК»  – кращий воротар;

Ковтун Владислав  «Авіамістечко» – надія року, кращий молодий гравець.

Нагороду глядацьких симпатій - солодощі від ФОП Полонського Ігоря, отримали наймолодші гравці чемпіонату - вихованці  ФК «Авіамістечко» Максим Мітюшкін, Артем Степанюк, Максим Твардовський.

Слід відзначити  також  плідну роботу тренерів команд та гравців, яким не вдалося цього разу потрапити до трійки призерів, але які під час чемпіонату створювали гідну конкуренцію лідерам та продемонстрували свою наполегливість та професіоналізм: «Нібулон» (керівник Станіслав Лисенко), «Аматор» (керівник Віталій Мирний), «Колос» (керівник Олександр Якушенко), а також команди які виступали в чемпіонаті  «на перспективу»,  переважна більшість складу яких - це наймолодші юнаки: «Агро-світ» (керівник сільський Голова Анатолій Гончаренко) та «Авіамістечко» (керівник Олександр Ричка).

Велика подяка всім учасникам, тренерам, спонсорам, вболівальникам, всім, хто долучився до організації та проведення чемпіонату! Усім вагомих звершень на шляху до нових спортивних перемог!

ПІДСУМКОВА  ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ

ЧЕМПІОНАТУ  МІСТА ГЛОБИНЕ З МІНІ ФУТБОЛУ

команда                                          І        В      Н      П      Р/М       О

1         АРНІКА             (Глобине)             14      11        2       1     83:27      35