A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звернення депутатів Глобинської міської ради щодо встановлення обмежень на прийом сільськогосподарської продукції, що доставляється на потужності підприємств вантажним автотранспортом фактичною масою 40 т і більше

Дата: 13.11.2019 18:07
Кількість переглядів: 1526

На виконная рішення 54 сесії Глобинської міської ради першого скликання від 12 листопада 2019 року №1634  публікуємо текст звернення депутатів Глобинської міської ради до до генерального директора ТОВ СП «Нібулон» О. Вадатурського, генерального директора агропромхолдингу «Астарта-Київ» -  В.Іванчика, голови ради директорів компанії «Кернел» – А. Веревського, засновника ПП «Трейдинг Україна» - О.Захарова.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Депутатів Глобинської міської ради до генерального директора ТОВ СП «Нібулон» - Вадатурського О. О., генерального директора Агропромхолдингу «Астарта-Київ» - Іванчика В.П., голови ради директорів компанії «Кернел» – Веревського А.М., засновника ПП «Трейдинг Україна» - Захарова О.О.

 

Шановні панове підприємці, власники підприємств з переробки і заготівлі сільськогосподарської продукції рослинництва. Ваші виробничі потужності розташовані в місті  Глобине, де для нормального ведення бізнесу є всі умови, залізна дорога, розвинена дорожня інфраструктура і трудові ресурси. Депутатський корпус Глобинської міської ради підтримує розвиток ділової і бізнес активності, але на взаємовигідних і партнерських умовах. Ми маємо в  межах правового поля спільно забезпечувати розвиток нашої громади, міська рада шляхом прийняття і реалізації планів соціально-економічного розвитку ОТГ, а підприємства – шляхом сплати податків для формування бюджету громади на вказані цілі. Пріоритетним напрямком роботи Глобинської ОТГ в 2019 році стояло питання підтримки і розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури в громаді.  

В цьому році ми проводили роботу  не тільки з поточних і капітальних ремонтів комунальних доріг, а і розпочали встановлення причин руйнування доріг. Як з’ясувалось, значною мірою, причиною виникнення ямковості на дорогах є експлуатація перевізниками вантажного транспорту, особливо з надлишковою фактичною масою 40 т, що заборонено «Правилами дорожнього руху» - затверджені постановою кабінету міністрів України від 10.10.2001 р №1306.

Проведення габаритно-вагового контролю руху вантажного транспорту управлінням Укртрансбезпеки в Полтавській області  необхідних результатів не принесло, так як для ефективної роботи необхідне будівництво спеціальних майданчиків для розміщення пересувних пунктів габаритно-вагового контролю – і ми плануємо це виконувати.

Враховуючи те, що переважна більшість вантажного транспорту забезпечує доставку сировини саме на Ваші потужності розташовані в м. Глобине, прохаємо долучитись до заходів з попередження руйнування доріг на територіі Глобинської ОТГ шляхом встановлення обмежувальних заходів на прийомку продукціі з вантажівок з перегрузом, загальна фактична маса яких перевищує 40 т. Переконані, що лише спільними зусиллями ми зможемо виправити існуючу ситуацію і зберегти дорожньо-транспортну інфраструктуру нашої громади.      

 

Звернення прийнято рішенням  54 (позачерговій) сесії

Глобинської міської ради першого скликання

від 12 листопада 2019 року №1634

                                                                                          

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень