Шановні працівники сільського господарства Глобинщини!

Дата: 15.11.2019 15:06

Вітаю Вас з професійним  святом - Днем працівника сільського господарства! Глобинщина споконвіків – хліборобський край, тож свято працівників сільського господарства завжди  було однією з головних подій року, коли вшановуються справжні,  дбайливі господарі землі.

Добробут нашого краю, його розбудова залежить від результатів праці в сільськогосподарському секторі. А тому з нагоди професійного свята   висловлюю велику вдячність  хліборобам, тваринникам, працівникам аграрного сектора нашої громади за  невтомну працю.

Бажаю всім працівникам сільського господарства нових звершень та здобутків, здійснення всіх добрих намірів і планів, міцного здоров’я, добробуту, щастя, затишку  та благополуччя в родинах, миру і злагоди нашій Україні!

З повагою,

Глобинський міський голова                                                        Станіслав Джусь