Новини від ЦНАП

Дата: 20.11.2019 08:35

До переліку послуг нещодавно додано та запроваджено послугу «Оформлення та видача будинкової книги».

Для отримання такої книги звертається до нашого відділу власник чи співвласники будинку або квартири з паспортом та документами на право власності на житло (свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі – продажу, договір дарування, рішення суду тощо) Також необхідно надати документи всіх зареєстрованих в житловому приміщенні осіб (паспорти, свідоцтва про народження з довідками про місце реєстрації, посвідки). Попередня будинкова книга чи картки форми А та Б у разі їх заміни або виділу (поділу) житлового будинку, квартири при цьому вилучається.

Наш відділ також взяв повноваження з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (при умові, що в ДЗК містяться повні, актуальні відомості). За вказану послугу справляється адміністративний збір 0,05 розміру мінімальної заробітної плати.

Ласкаво просимо до нашого Центру.