З Днем Гідності та Свободи, дорогі земляки!

Дата: 21.11.2019 08:26

21 листопада наша країна відзначає День Гідності і Свободи. У цей день ми вшановуємо ті цінності, які захищали українці під час подій  Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Події тих днів змінили свідомість кожного з нас, змінили пріоритети та плани, наші політичні симпатії та антипатії, відкоригували наші надії та мрії, нашу з вами реальність, навчили віддано любити своє українське.

Ми – і учасники, і свідки цих подій, а значить на нас покладається велика відповідальність: не втратити своєї правди, свободи та гідності, на захист яких виступили в ті дні українські патріоти.

Нам точно є чим і ким пишатися, є з кого брати приклад для наслідування.

Висловлюю велику вдячність всім, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін бійцям, які  продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Щиро бажаю всім мирного неба, єдності, благополуччя і добробуту! Сподіваюсь, що спільними зусиллями нам вдасться зберегти, відстояти та закріпити ті високі ідеали, за які віддали життя герої, чий подвиг назавжди залишиться прикладом незламного духу та патріотизму для нас, наших дітей та нащадків.

Миру всім нам! Слава Україні!  Шана героям!

З повагою,

Глобинський міський голова                                Станіслав Джусь