Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

Дата: 05.12.2019 12:24
Кількість переглядів: 923

Кожна людина прагне жити краще. Якщо цього не вдається досягти на рідній землі вона вимушена шукати кращої долі за межами країни. Питання нелегального працевлаштування за кордоном та вірогідності потрапити до рук работорговців є досить актуальним.

Задля попередження нелегальної трудової міграції та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, 29 листопада у Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості за участю благодійної організації «Світло надії» відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Учасники семінару отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги та ризики. Також їх ознайомили з основними характеристиками трудової міграції, причинами її виникнення та небезпечними наслідками нелегальної міграції для сімї та суспільства.

Слухачам було презентовано короткометражний фільм під назвою «Життя на продаж», перегляд якого спонукає до певних висновків. Також учасники семінару взяли активну участь у складанні «Абетки безпеки», необхідної для запобігання певних ризиків при виїзді за кордон.

По завершенні заходу всі присутні отримали інформаційні буклети, які містять корисні поради для бажаючих працювати за кордоном та контактні дані Міжнародних організацій з питань протидії торгівлі людьми.

Більше цікавої і корисної інформації ви зможете знайти за посиланням https://www.facebook.com/GlobinoCZ/ і  https://pol.dcz.gov.ua/

Фото без опису

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень