Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 12.12.2019 13:35

12 грудня у Глобиному відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вони розпочалися з урочистих зборів у залі засідань районної державної адміністрації. Керівники району та громади привітали присутніх ліквідаторів аварії та висловили щиру дяку тим, хто ціною власного життя і здоров’я захищав світ від невидимого ворога – атому. Учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які напередодні відсвяткували ювілейні дати, вручено грамоти, квіти та подарунки.

За традицією, по закінченню урочистих зборів учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в м.Глобине та вшанували пам'ять тих, ліквідаторів, що відійшли за межу вічності, хвилиною мовчання.