A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Хочеш створити чи розвивати власний бізнес – отримай кредит під дешеві відсотки і гарантії держави

Дата: 10.01.2020 10:30
Кількість переглядів: 594

Фото без описуВідповідно до розпорядження від 11 грудня 2019 р. № 1273-р «Питання управління Німецько-Українським Фондом» Кабінет Міністрів України передав Німецько-український фонд у повне управління Міністерству фінансів України. Саме цей Фонд стане майданчиком для програми кредитування малого та мікробізнесу, яку започатковано за ініціативи Президента та Уряду. Контролювати його роботу буде Національний банк України.

 

Як сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук: «Рішення про передачу Фонду у повне управління Мінфіну з метою розділення функцій управління та здійснення регуляторного нагляду за діяльністю Фонду. Це дозволить уникнути конфлікту інтересів та підвищити ефективність використання коштів. Фахівці Міністерства здатні активізувати роботу Фонду та надати бізнесу країни необхідні кошти під реалістичні, корисні та прибуткові проекти».

 

Засновниками Фонду є НБУ та Уряд в особі Міністерства фінансів. Раніше 50% статутного капіталу Фонду належали Кабінету Міністрів, решта 50% — Національному банку України.

 

Після ухвалення депутатами закону про «спліт» НБУ відповідно отримав повноваження з регулювання та нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ, до яких належить Німецько-український фонд, і не може одночасно виступати його власником.

Програма з підтримки малого та мікробізнесу ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. В разі затвердження Верховною Радою України президентського законопроекту № 2589 Програма запрацює з 1 лютого 2020 року та  передбачає доступне кредитування під 5-9% річних — видача кредитів розміром до 1,5 млн грн терміном на п’ять років під 5% річних, якщо передбачається виручка до 25 млн грн і створюються мінімум два робочі місця, під 7% річних для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць, але за кожного нового працівника ставку буде знижено на 0,5%, і під 9% річних для бізнесу з виручкою до 50 млн грн. Сам учасник має інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат.

 

Впровадження програми розпочнеться з 01.02.2020, але вже сьогодні можна подавати заявку для участі в ній, заповнивши анкету за посиланням http://smeprogram.guf.gov.ua.

Тож, шановні підприємці, якщо ви бажаєте створити або розширити власний бізнес але не маєте необхідної кількості коштів– дана Програма для вас!!!

 

 

Відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту

(За матеріалами Урядового порталу).  

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень