Управління Державної казначейської служби України у Глобинському районі Полтавської області повідомляє

Дата: 13.01.2020 11:03

Відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 та Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженого наказом ДКСУ від 28.11.2019 №336, з 03.01.2020 року будуть введені в дію нові реквізити рахунків для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів. Перелік реквізитів рахунків, доступні на сайті ГУ ДКСУ у Полтавській області за адресою: https://pol.treasury.gov.ua, рубрика «Реквізити рахунків».