Різдвяні зустрічі

Дата: 15.01.2020 14:32

Минулих вихідних у Глобинській міській бібліотеці по вул. Гагаріна знову панував святковий настрій. Там відбувались «Різдвяні зустрічі», на яких почесними гостями були місцеві літератори: Валентина Ярошенко, Іван Бугай, Марія Піддубна, Ніна Полівко, Галина Галаван. Самобутні митці дарували слухачам власні твори: Ніна Полівко – прозу «Різдво для Марійки», «Різдвяна казка»; Іван Бугай –  поезії «Мова – цінність духовна», «Дідусеві перли», «Квітка пізня»; Марія Піддубна презентувала вірші - «Мала Батьківщина», «Про Галину Василівну», «К нам идет Новый год», а Валентина Ярошенко – вірш «Нехай порадує святковий час» та гуморески «Сміх і гріх», «Зворотня пісня».

Учасникам заходу приємно було вітати Івана Бугая з 80-річним ювілеєм, а Марію Піддубну - з виданням першої збірки віршів «Душі криниця». Майстри вокального мистецтва Марія Ковтун та Зоя Назаренко з своїми вихованками Мирославою Петраченко і Анастасією Назаренко втішали присутніх своїми голосами.