Виставка-інсталяція в Бабичівці

Дата: 17.01.2020 13:46

Український народ має багату культуру, яка складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Це життєва мудрість, організація побуту, фольклор, народні повір’я та звичаї. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої особи та народу взагалі.

Завідуюча Бабичівською філією комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області» Тамара Вікторівна Гладирь докладає чимало зусиль, аби зберегти  народну культуру. На новорічно-різдвяні святки сільська бібліотека розквітла червоно-чорними, синіми, зеленими та жовтими барвами, бо там була розгорнута виставка-інсталяція народного рукоділля. Для дітей місцевої школи Тамара Вікторівна організувала бесіду «Новорічно-різдвяні традиції України» та проілюструвала її предметами побутового життя українців. На завершення зустрічі діти посмакували липовим чаєм.