До уваги суб'єктів декларування: у 2020 році у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР

Дата: 23.01.2020 11:12

УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Прес-служба

Пушкіна, 63, м. Полтава, 36039

тел. (0532) 50-02-02, pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 22.01.2020

До уваги держслужбовців: у 2020 році у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР

Законом України від 02.10.2019 № 140-ІХ внесено ряд змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

Зокрема, нововведеннями передбачено, що з 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

Передбачається, що у електронній формі декларації буде міститися окреме поле для зазначення цих відомостей або внесення відповідної відмітки про відсутність УНЗР у декларанта або члена його сім’ї.

УНЗР присвоюється фізичній особі автоматично під час занесення інформації про неї у Єдиний державний демографічний реєстр. Він є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

Важливо! Всім громадянам України, які мають оформлені біометричні документи (паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон), УНЗР вже присвоєно.

УДМС України в Полтавській області