З Україною в серці

Дата: 03.02.2020 08:34

Завідуюча Глобинською філією комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області» Інна Дзюба організувала літературно-мистецьку зустріч «З Україною в серці», учасниками якої стали члени громадської організації «Квітка натхнення» та поціновувачі літератури, книги  і художнього слова.

В ході заходу вшанували пам'ять Героїв битви під Крутами, переглянули віртуальний буклет, а місцевий літератор Іван Бугай запропонував слухачам тематичний вірш.

Доречно згадали талановитих українців, творчість яких має бути відомою кожному з нас: поета-уродженця Лубенщини Василя Симоненка та байкаря і невтомного освітянина Петра Гулака-Артемовського, обоє були січневими ювілярами. Поезію Василя Симоненка та власні вірші вправно та переконливо декламувала  Марія Ковтун, а гуморески глобинських авторів Валентини Циган, Галини Главан та Валентини Кравченко серед слухачів викликали щирий сміх та аплодисменти.

Окрасою зустрічі став пісенний супровід Марії Ковтун.