Конкурс на заміщення посади завідувача Комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області»

Дата: 03.02.2020 16:53

Фото без описуВідповідно до Законів України «Про  культуру» (зі змінами), «Про бібліотеки і бібліотечну справу» 03.01.2020 було оголошено конкурс та прийом документів на заміщення посади завідувача Комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області».

Документи приймались протягом 30 календарних днів.

Відповідно до вимог  частини 5 статті 214 зазначеного закону оприлюдненню підлягають документи кандидатів, які зазначені у частині 2 статті 214.

1.Надійшли документи на посаду завідуючого Комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області» від :

Бондус Росини Олексіївни (заява, автобіографія, копія документів про освіту, мотиваційний лист, 2 рекомендаційні листи) (додаються);

Погоди Раїси Миколаївни (заява, автобіографія, копія документа про освіту, мотиваційний лист, 2 рекомендаційні листи) (додаються).

Відповідно до частини 6 статті 214 усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження  щодо кандидатур на електронну адресу: kultura@globyne-rada.gov.ua (відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради).