Сьогодні день дарування книг!

Дата: 14.02.2020 13:16

У день Святого Валентина в світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Люди з власних бібліотек дарують прочитані книги та книги, які щойно вийшли з друку. Традиція дуже добра, тож її залюбки підтримали в Глобинській громаді.

Спеціалісти «Публічної бібліотеки Глобинської міської ОТГ» з великою вдячністю прийняли друковані дарунки від активних відвідувачів громадських читалень: Тетяни Борисівни Саух та Василя Максимовича Синельника з Опришок: Галини Вікторівни Лупиніс, Василя Івановича Кечіна, Галини Василівни Петулько, Катерини Йосипівни Левчено, Тетяни Іванівни Селезень, Світлани Володимирівни Шевчук з Глобиного; Зої Анатоліївни Момсик, Світлани Григорівни Жадовець, Павла Миколайовича Нагорного з Жуків. Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції!

Якщо хтось з Вас має бажання зробити добро – подаруйте книгу бібліотеці й Ви!