Читай як я. Читай зі мною. Читай краще мене

Дата: 14.02.2020 14:14

Користь читання як у раньому віці так і в дорослому очевидна. Читання розвиває гнучкість мислення, підвищує рівень креативності, поліпшує роботу мозку, допомагає боротись із упередженнями та навіть, як доводять деякі вчені, збільшує тривалість життя.

Тож працівники «Публічної бібліотеки Глобинської міської ОТГ» постійно проводять різноманітні заходи, аби підвищити зацікавленість учнів до читання. Так, 11 лютого 2020 року у Жуківській сільській бібліотеці учні 1 класу разом з класним керівником Тетяною Сухомлин знайомилися з сільською бібліотекою під час бібліотечного уроку "Книжка шукає друзів". Чималу цікавість викликали у першокласників і планшети, адже з їх використанням, бібліотеки громади набувають нового змісту.

А в міській бібліотеці с. Бабичівка школярі долучилися до акції присвяченій Всеукраїнському дню читання в голос та провели біблотечний урок читання вголос.