ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГЛОБИНСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 18.02.2020 17:18

Відповідно до частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у суботу, 29 лютого 2020 року, в приміщенні районного будинку культури звітуватиме про виконану роботу за 2019 рік Глобинський міський голова Станіслав Васильович ДЖУСЬ та відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади за 2019 рік.

Початок заходу о 14.00 год.

Якщо ви бажаєте поставити запитання міському голові, і отримати повну та обгрунтовану відповідь, висловити зауваження чи пропозиції, зробіть це до 27 лютого 2020 р. за телефоном (05365) 25-5-40, на електронну скриньку globino.mr@globyne-rada.gov.ua чи в письмовій формі за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285. Всі отримані зауваження та питання обовязково будуть озвучені під час звіту.