A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звіт про роботу відділу організаційно-кадрової роботи за 2019 рік

Дата: 21.02.2020 09:17
Кількість переглядів: 651

Відділом розроблено графік відпусток працівників виконавчого комітету міської ради на 2019 рік.

Організовувано роботу з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад виконавчого комітету міської ради. Протягом 2019 року проведено 9 конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Глобинської міської ради.

Організовано проведення 6 перевірок достовірності відомостей, що подаються особами, які претендують на зайняття відповідних посад, щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”. За результатами проведення перевірок встановлено, що заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», до цих посадових осіб не застосовуються.

Підготовлено повідомлення до Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ про прийняття на роботу 125 працівників (посадові особи та працівники виконавчого комітету міської ради, а також робітники з благоустрою).

Організовано проведення стажування 12 посадових осіб місцевого самоврядування виконкому міської ради на вищих посадах у виконавчому комітеті.

Проводилася організаційна робота з підвищення кваліфікації, навчання посадових осіб міської ради (координація роботи, реєстрація  на навчання тощо).

Підготовлено звіт про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та 6 інформацій про залучення громадян до громадських робіт.

Працівники відділу брали участь у підготовці до проведення організаційно-масових заходів за участю міського голови.

Протягом 2019 року відділом підготовлено 820 проектів розпоряджень з кадрових питань, з них:

354 - з особового складу (призначення, звільнення, переведення, стажування, встановлення надбавок, присвоєння рангів, виплата допомог тощо);

212 - про службові відрядження;

210 - про надання відпусток;

44 – з особового складу (громадські роботи).

 

Сформовано 9 особових справ новопризначених працівників виконавчого комітету міської ради.

Здійснювалося оформлення листків тимчасової непрацездатності працівників виконавчого комітету міської ради, табелів обліку використання робочого часу.

Проводилася організаційна робота щодо заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (навчання посадових осіб, депутатів, консультативна та методична допомога, підготовка інформаційних матеріалів на веб-сайті міської ради, перевірка фактів подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції").

Проводилися заходи щодо антивірусного захисту, захисту інформації та інформаційної безпеки в апараті та структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, надавалися консультації з питань, пов’язаних з роботою оргтехніки і програмного забезпечення.

Спеціалістами відділу проводилася робота з налаштування системи відеоконференцзв’язку та забезпечення проведення заходів, що організовані облдержадміністрацією та іншими органами в режимі відеоконференцій.

Організовано збір та постійне оперативне висвітлення інформації про заходи за участі Глобинського міського голови та діяльності Глобинської міської ради на офіційному веб-сайті Глобинської міської територіальної громади та в засобах масової інформації.

Здійснювалося постійне інформаційне наповнення офіційного веб-сайту міської ради. Так оприлюднено:

  • 1987 рішень сесії Глобинської міської ради;
  • 303 рішення Виконавчого комітету Глобинської міської ради;
  • 228 розпоряджень міського голови;
  • 455 проектів рішень сесій та виконкому;
  • 531 новину.

Розроблено проєкт Програми інформаційної підтримки діяльності Глобинської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022 роки працівниками відповідальними за даний напрямок роботи.

Організовано супровід (забезпечення працездатного стану, оновлення, наповнення) системи електронного голосування «Єдність».

Проведено заходи щодо модернізації офіційного веб-сайту Глобинської міської територіальної громади та проведено його реєстрацію у домені GOV.UA.

Відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» на офіційному веб-сайті ради забезпечено можливість збору підписів на підтримку електронних петицій, які подаються до Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.

Проводиться робота з ведення обліку військовозобов’язаних працівників виконавчого комітету міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень