Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2019 рік

Дата: 24.02.2020 11:50

Відділ з питань державної реєстрації здійснює реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

За 2019 рік відділом було здійснено 10 023 реєстраційних дій, з них:

• у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - 6321 реєстраційна дія (реєстрація права власності та реєстрація іншого речового права);
  • у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб - 3702 реєстраційних дій;
  • у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців -  31 реєстраційна дія.

Сума надходжень до міського бюджету за рік становить 540 344,41 грн.

Реєстраційні дії здійснюються у межах Полтавської області, крім реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, що здійснюється виключно у межах однієї громади.

В.о начальника відділу

з питань державної реєстрації

виконавчого комітету Глобинської міської ради                                                Стіхіна  О.М.