Працівники КП "Глобинське" встановлюють таблички із назвами вулиць

Дата: 25.02.2020 16:09

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами та доповненнями) та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року №504-р «Про проведення пробного перепису населення» на території населених пунктів Глобинської ОТГ проводиться робота по впорядкуванню адресного господарства. Так за кошти місцевого бюджету закуплено 332 аншлаги (таблички із назвами вулиць). Наразі тривають роботи по встановленню вказівників вулиць працівниками КП «Глобинське».

Правилами благоустрою та утримання території м. Глобине та сіл Глобинської міської об’єднаної територіальної громади передбачено, що номера приватних будинків встановлюються їх власниками. Виконавчий комітет Глобинської міської ради прохає всіх власників будинків встановити таблички з номерами на будинках, таблички з номерами можна придбати в торгівельній мережі.