Увага!!! 29 лютого 2020 року буде організовано додаткові маршрути на міському транспорті

Дата: 26.02.2020 08:46

Фото без опису29 лютого 2020 року об 11 годині у місті Глобине розпочнеться святкування Масниці, а о 14 годині відбудеться відкритий щорічний звіт Глобинського міського голови. Для бажаючих відвідати заходи буде організовано проїзд на міському транспорті за наступним графіком:

•  Автобус за маршрутом №2  курсуватиме відповідно постійного графіку, починаючи з 9 години 30 хв. від зупинки «Остапа Виші» до 17 години (без перерви)
  • За маршрутом №7 с.Кордубанове - с.Новомосковське – с.Старий Хутір -  м.Глобине проїзд здійснюватиметься за таким графіком:

Виїзд із с.Кордубанове о 10 годині

Виїзд з м.Глобине о 16 годині

Місце висадки та посадки пасажирів у м.Глобине на зупинці «Центр» (магазин «Хвилинка»)

• За маршрутом №8  с.Бориси – с.Яроші – с.Опришки – м.Глобине курсуватиме відповідно наступного графіку:

Виїзд із с.Бориси о 10 годині

Виїзд з м.Глобине о 16 годині