Дата: 27.02.2020 13:45

Фото без описуВідповідно до рішення засновників Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи від 24 лютого 2020 року повідомляємо про припинення комунальної установи  Глобинська районна комплексна  дитячо-юнацька спортивна школа. (код ЄДРПОУ 32316525, юридична адреса: вул. Садова, 95-А, м. Глобине,  Глобинський район, Полтавська область) шляхом ліквідації.

24 лютого 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі -  Реєстр) внесено відомості щодо припинення Глобинської районної комплексної  дитячо-юнацької спортивної школи в результаті ліквідації.

Письмові заяви про кредиторські вимоги до Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи приймаються на адресу: вул. Садова, 95-А, м. Глобине,  Глобинський район, Полтавська область, 39000 протягом двох місяців з дня оприлюднення  повідомлення в Реєстрі про рішення щодо припинення  Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.