Як глобинці Масницю святкували

Дата: 02.03.2020 10:05

З млинцями, варениками, різноманітними частуваннями, хороводами, співами та традиційними забавами 29 лютого у останній день зими глобинці зиму проводжали - весну зустрічали. Масові народні гуляння, присвячені завершенню традиційного українського свята — Масниці, розпочалися у м.Глобине об 11:00 на площі біля районного Будинку культури. Жителі громади різного віку долучилися до святкування.

Головна концертна програма відбулася перед будівлею районного Будинку культури. Театралізовані постановки, співи та танці творчих колективів громади, сольні виступи вокалістів,  запальні дійства, які відбувались на площі,  розважали публіку, даруючи святковий настрій. Окрім того глобинці мали змогу пригоститися смаколиками на будь-який смак, цього вже точно на святі було вдосталь.

Керівництво громади щиро дякує всім, хто активно долучився до організації та участі у святі та має надію, що всі жителі міста та гості чудово провели час та отримали масу позитивних емоцій.

Чудові миттєвості свята дивіться на фото.