Прийміть щирі вітання!

Дата: 06.03.2020 08:44

Шановні жінки! Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним днем прав жінок і миру!

Саме ваша неповторність, неординарність, часом непередбачуваність, а також краса та усмішки додають яскравих барв у наше повсякденне життя. І навіть у вирі щоденних проблем ваша душа та краса залишаються незбагненно чистими, світлими та прекрасними, даруючи кохання, турботу, затишок і спокій нам, чоловікам, дітям та рідним.

У цей святковий день бажаю вам чудового настрою і прекрасного самопочуття, тепла, любові і весни в серцях. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Бажаю аби ви завжди мали час і натхнення для себе, на свої власні бажання та задоволення. І нехай Божа ласка веде вас дорогою жіночого щастя.

З повагою,

Глобинський міський голова                   Станіслав ДЖУСЬ