Свято для душі

Дата: 11.03.2020 10:01

8 березня учасники аматорського ансамблю "Калина" Глобинського міського будинку культури ім. І.Франка провели тематичний захід, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Усіх присутніх на святкуванні жінок вітали Глобинський міський голова Станіслав Джусь та начальник відділу культури,  спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександр Шайнога. Жінкам-учасницям ансамблю «Калина» було вручено грамоти з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Святкова концертна програма лишила приємні враження у глядачів, бо вдалася різноманітною та насиченою. Звучало багато теплих слів на адресу жіноцтва. А бажаним гостем та учасником святкування був зразковий аматорський хореографічний колектив «Сузіря». Кожна жінка, яка завітала того дня до міського будинку культури ім. І.Франка, отримала в подарунок святкову листівку ручної роботи - «метелик побажань».