Запобігти розповсюдженню коронавірусу в Глобинській ОТГ: відсьогодні проводиться дезінфекція громадського транспорту

Дата: 13.03.2020 15:16

З метою профілактики ймовірної загрози зараження коронавірусом, грипом та ГРВІ працівники КП «Глобинське» щоденно, двічі на день проводять дезінфекцію п'ятьох автобусів, що здійснють перевезення пасажирів на міських на приміських маршрутах.

Для таких профілактичних заходів використовують спеціальний дезінфікуючий препарат «Дезактін».

Засіб "Дезактін" має широкий спектр застосування як у закладах охорони здоров’я так і в інших закладах та місцях масового перебування людей саме з метою проведення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції проти вірусних, кишкових, крапельних інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматомікозів та інш.

Водії транспортних засобів та працівники комунального підприємства, які здійснюють дезінфікуючі заходи попередньо проінструктовані інспектором з охорони праці та забезпечені всіма необхідними дезінфікуючими засобами та обладнанням.