Дата: 17.03.2020 14:48

Фото без описуЗаконом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.29 Закону України «Про захист» населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови КМУ «Про запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19»  від 11 березня 2020 року № 21, листа МОН України від 11.03.2020 року № 1/9 – 154 на території Глобинської громади з 12 березня  до 03 квітня 2020 року встановлено карантин.

На період карантину звірка абонентів – споживачів водопостачання з КП «Глобинським» буде здійснюватися за телефонами:

для фізичних осіб - 24-7-02,

для юридичних осіб – 0957034018.

Наполегливо рекомендуємо утриматися від відвідування КП «Глобинське» на період карантину.

Послуги з водопостачання, викачування каналізації, вивезення сміття та інші будуть здійснюватися без змін, відповідно до раніше встановлених графіків.

Адміністрація КП «Глобинське»