Кращий читач року

Дата: 17.03.2020 15:01

У Жуківській філії комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ Полтавської області» ще на початку березня був проведений І етап конкурсу  «Кращий читач року». Перемогла в ньому семикласниця місцевого навчального закладу Діана Мілевська. 12 березня Діана завоювала ІІІ місце у районному етапі цього конкурсу, який проходив у Глобинській дитячій бібліотеці. Дівчина презентувала книгу Олени Рижко «Дівчина з міста». Це одна з сучасних книг про підлітків і для них, придбаних за кошти громади для наших бібліотек. У ній все є: переживання  та емоції, пов’язані з дорослішанням, балансування на межі дитинства і юності. Тож Діана мала що розповісти слухачам про книгу, яка може стати супутником у житті дітей, які народились і живуть у добу новітніх інформаційних технологій, інтернету й гаджетів.

Конкурс «Кращий читач року» має на меті прищеплювати любов до книги, навчати думати, виробляти навички самостійної роботи з книгою та рекламувати її роль в житті людини.

Учасники конкурсу із переможницею Діаною Мілевською (крайня праворуч)