Про зміну режиму роботи деяких структурних підрозділів виконкому Глобинської міської ради

Дата: 18.03.2020 10:33

Фото без описуЗ метою запобігання поширенню на території громади коронавірусу «СОVID- 19» відділ соціального забезпечення та служба у справах дітей виконкому Глобинської міської ради припиняють прийом громадян.

У разі виникнення питань, що стосуються соціального захисту населення прохаємо звернення направляти на електронну адресу відділу cz.mr@ukr.net або звертатися за телефоном (05365) 2-55-40.

З питань, що відносяться до компетенції служби у справах дітей виконкому Глобинської міської ради консультації та розяснення будуть надаватися за телефоном: (099)5214300, або через електронну адресу: ssd@globyne-rada.gov.ua