В період карантину!

Дата: 20.03.2020 16:33

Згідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 530-IX на період карантину оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється у ЦНАП чи підрозділі ДМС за місцем звернення особи, а саме:

- вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45- річного віку – прийом документів у ЦНАП;

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку – прийом документів у підрозділі ДМС;

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року - прийом документів у підрозділі ДМС.

Також, з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.