Щодо перевезення медичних працівників на термін дії карантину на міських автобусних маршрутах

Дата: 24.03.2020 10:02

Комунальному підприємству «Глобинське» з 23.03.2020 по 03.04.2020 року у міському автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху при посадці пасажирів  в обов’язковому порядку надавати перевагу  працівникам  медичних закладів за наявності у них спеціальних розпізнавальних знаків: пов’язка з червоним хрестом  на  руці, наявність захисної маски і посвідчення.

Таке розпорядження видав міський голова Станіслав Джусь з метою забезпечення належного функціонування об’єктів охорони здоров’я в умовах карантину, оскільки обмеження щодо перевезення пасажирів у міському транспорті створюють проблему для медичних працівників вчасно дістатися до робочого місця.

Тож, закликаємо всіх свідомих громадян, поступатись і  давати чергу медикам. Адже саме медичні працівники рятують інші життя, і саме від них залежить здоров'я і безпека кожного. Тому в цей час прохаємо всіх громадян бути відповідальними та толерантними.