ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ГЛОБИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.03.2020 08:28

Управління соціального захисту населення Глобинської районної державної адміністрації повідомляє, що 17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)».  Підпунктом 3 пункту 2 Прикінцевих положень вказаного Закону визначено, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Отже, термін подачі документів на призначення державних соціальних гарантій з березня 2020 року продовжується від дня припинення карантину на строк встановлення карантину.

Таким чином, отримувачі соціальної допомоги зможуть особисто звернутися для продовження виплати державних соціальних допомог після закінчення карантину. В такому разі виплату державних соціальних допомог буде призначено з місяця їх зупинення.

Крім того звертаємо увагу громадян на можливість подання документів на призначення субсидій, допомоги при народженні дитини в електронному вигляді через web- портал Міністерства соціальної політики України.

Також інформуємо, що з метою отримання консультацій та роз’яснень з питань державних соціальних гарантій рекомендуємо звертатися за телефонною «гарячою лінією»: 24-1-69; по питанню надання пільг 25-1-04; з питань забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян – 24-9-37.