Відбулися земельні торги у формі аукціону

Дата: 30.03.2020 16:46

Виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє, що 24.03.2020 року у приміщенні Глобинської міської ради відбулись земельні торги у формі аукціону. За результатом цих торгів продано право оренди, на 7 років, на земельну ділянку комунальної власності (лот № 46606)з цільовим призначенням – 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за адресою: Полтавська область, Глобинський район, Глобинська міська рада, кадастровий номер: 5320680400:00:007:0138, загальна площа – 41,2022 га.

Стартова ціна (у розмірі річної орендної плати)  –  84 843,78  (вісімдесят чотири тисячі вісімсот сорок три гривні 78 копійок)  грн., без ПДВ, що складає  12 %  від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Ціна продажу лота  (річна орендна плата), яка склалася за результатом проведення земельних торгів,  дорівнює  494 640,30 (чотириста дев’яносто чотири тисячі шістсот сорок гривень 30 копійок)   грн.,  без ПДВ, що становить   69,96    %   від нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  про що складено протокол земельних торгів від 24 березня 2020 року № 1.

Переможець земельних торгів – Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «ВІДРОДЖЕННЯ»