Допоможемо медичним закладам району

Дата: 30.03.2020 16:48

Фото без описуСитуація, яка склалася на сьогодні в Україні, в умовах поширення пандемії коронавірусної інфекції, вимагає рішучих дій як від влади, так і від бізнесу, приватного сектору та громадян, адже стосується збереження життя кожного українця. На передову у боротьбі зі страшною недугою вийшли медичні працівники. Для їхньої перемоги у цій боротьбі їм потрібна допомога і підтримка кожного з нас.

Ми можемо допомогти!

Допомогти, хто чим може: хтось – тим, що залишається вдома на самоізоляції, хтось – тим, що приносить їжу і ліки людям похилого віку, хтось – коштами, засобами індивідуального захисту для медиків чи обладнанням, яких наразі катастрофічно не вистачає.

На сьогодні Глобинська міська рада вже виділила понад 3 млн грн. на потреби КПМП «Глобинська ЦРЛ» та КНП «ЦПМСД у Глобинському районі», в т. ч.  і на боротьбу з короновірусом. Деякі підприємства, що розташовані на території громади теж вже почали долучатися до підтримки медиків, та закупили для них експрес-тести для діагностики коронавірусної хвороби COVID-19, захисні та дезінфікуючі засоби, захисний одяг, але цього недостатньо.

Тож, закликаємо всіх вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася в Україні та світі з короновірусом та долучатися до надання допомоги. Для ефективного лікування коронавірусу необхідне спеціальне дороговартісне обладнання: це і апарати штучної вентиляції легень, і кисневі концентратори, і монітори пацієнтів, пульсоксиметри та інше обладнання. Також є потреба у придбанні засобів індивідуального захисту для медпрацівників (маски, спецодяг, деззасоби), адже від їх захищеності залежить наше життя.

Спільними зусиллями недопустимо поширення хвороби на території Глобинської громади та району.

Рахунки для допомоги:

КНМП «Глобинська ЦРЛ»  ЄДРПО 01999224